خانه / محصولات روغن خوراکی / روغن فامیلا / نمایندگی روغن فامیلا در ایران

نمایندگی روغن فامیلا در ایران

نمایندگی روغن فامیلا در شهرهای اصفهان، تبریز، تهران، مشهد، بوشهر و قیمت روغن فامیلا و انواع آن کدام است؟ مرکز فروش روغن فامیلا در کارخانه اینجاست و برای خرید مستقیم روغن فامیلا و اطلاع از نمایندگی روغن فامیلا از کارخانه بصورت عمده می توانید با سایت بازار روغن ایران با مدیریت آقای جهان تیغ  همراه باشید.

نمایندگی روغن فامیلا

برند فامیلا با هدف تکمیل سبد خانوار مشتریان شروع به فعالیت نمود و ثبت گردید در سال 1388 فامیلا چند نوع روغن خوراکی خود را وارد بازار کرد که شامل:

  • روغن آفتابگردان فامیلا
  • روغن سرخ کردنی فامیلا
  • روغن کانولا فامیلا
  • روغن ذرت فامیلا
  • روغن نیمه جامد فامیلا

 

و دانه های ذرت را وارد بازار کرد امروزه فامیلا با نو آوری در محصولات و تداوم در کیفیت، و ارتباط پایدار با مشتریان به برندی محبوب و مورد اعتماد مبدل شده است.

نمایندگی فروش روغن فامیلا زیتون در شهرهای تبریز، تهران، مشهد، اصفهان و شیراز وجود دارد برای اطلاع از نمایندگی روغن فامیلا با ما در سایت بازار روغن ایران با مدیریت آقای جهان تیغ همراه باشید.

نمایندگی روغن فامیلا
نمایندگی روغن فامیلا

قیمت فروش روغن فامیلا

شرکت روغن فامیلا یکی از بهترین برند های تولید شده در ایران است که از بهترین دانه های روغنی و با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات تولید می شود که در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود.

قیمت فروش روغن فامیلا توسط نمایندگی روغن فامیلا و کارخانه روغن فامیلا تعیین می شود و لیست قیمت فروش روغن فامیلا را می توانید از قسمت لیست قیمت روغن در سایت بازار روغن با مدیریت آقای جهان تیغ با کلیک بر روی عکس زیر مشاهده کنید.

نمایندگی روغن فامیلا
نمایندگی روغن فامیلا

روغن فامیلا بدون پالم

روغن فامیلا بدون پالم در صنایع غذایی بکار می رود، شفاف و زلال است و برعکس روغن های سرخ کردنی دیگر هوای سرد و ابری کدر نمی شود و نمی بندد روغن فامیلا بدون پالم بدون پالم بوده و دارای حداقل اشباعیت می باشد.

از بهترین ترکیب روغنهای مایع خوراکی می باشد از دیگر مزایای روغن فامیلا بدون پالم می توان به مقاومت بالا در برابر اکسایش، فاقد اسید چرب ترانس بود، حاوی آنتی اکسیدان های طبیعی می باشد و بطری های شفاف روغن فامیلا بدون پالم، حاوی آنتی یو وی است که مانع نفوذ اشعه خورشید به محتویات روغن می شود.

برای خرید عمده روغن فامیلا می توان از طریق نمایندگی روغن فامیلا در این سایت و به کمک مدیریت فروش آقای جهان تیغ اقدام کنید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: احمد جهان تیغ
 راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09351765525
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: AHMADTAHA_29@
کانال بازار روغن ایران: oile_ir@

درباره ی admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *